0 Property
Special Rent
Rent $13,000
Aberdeen High 1Rm
38 Years73% Efficiency Ratio
Gross: 330ft² @$39/ft²
Saleable: 240ft² @$54/ft²
Property No.: A025898
Rent $13,500
Aberdeen Low Open Style
South West 32 Years61% Efficiency Ratio
Gross: 473ft² @$29/ft²
Saleable: 288ft² @$47/ft²
Property No.: A011003
Rent $13,500
Pokfulam High 2Rms
South West 48 Years84% Efficiency Ratio
Gross: 451ft² @$30/ft²
Saleable: 381ft² @$35/ft²
Property No.: A000670
$7.20M
Rent $20,000
Pokfulam High 3Rms
35 Years78% Efficiency Ratio
Gross: 711ft² @$28/ft²
Saleable: 554ft² @$36/ft²
Property No.: A027673
Rent $21,800
Aberdeen Low 2Rms2Living Rms
27 Years70% Efficiency Ratio
Gross: 688ft² @$32/ft²
Saleable: 479ft² @$46/ft²
Property No.: A009684
Special Rent
Rent $14,000
Aberdeen Low 2Rms
South East 47 Years
Saleable: 310ft² @$45/ft²
Property No.: A009920
Special Deco.
Rent $19,500
Aberdeen High 2Rms2Living Rms
28 Years75% Efficiency Ratio
Gross: 562ft² @$35/ft²
Saleable: 422ft² @$46/ft²
Property No.: A027702
Rent $16,500
Aberdeen Middle 2Rms2Living Rms
38 Years82% Efficiency Ratio
Gross: 575ft² @$29/ft²
Saleable: 469ft² @$35/ft²
Property No.: A023827
$6.50M
Rent $19,000
Aberdeen High 1Rm
10 Years
Saleable: 321ft² @$59/ft²
Property No.: H024899
Rent $13,500
Aberdeen Low 2Rms
North East 47 Years75% Efficiency Ratio
Gross: 443ft² @$30/ft²
Saleable: 332ft² @$41/ft²
Property No.: A022628