香港仔中心 港昌閣 G座
香港仔, 南寧街19號
44年樓齡東北遠景84% 實用率
最近相關成交
| 日期 |
地址 |
成交價($) |
面積(建|實) |
呎價(建|實) |
| 2026-05-08 |
香港仔中心 海晶閣 K座 |
$642萬 |
666呎|572呎 |
@$9,640/呎|@$11,224/呎 |
| 2026-04-30 |
香港仔中心 美輝閣 Q座 |
$875萬 |
803呎|662呎 |
@$10,897/呎|@$13,218/呎 |
| 2026-04-24 |
香港仔中心 海晶閣 K座 |
$508萬 |
526呎|432呎 |
@$9,658/呎|@$11,759/呎 |
| 2026-04-17 |
香港仔中心 海珍閣 A座 |
$543萬 |
529呎|438呎 |
@$10,265/呎|@$12,397/呎 |
| 2026-04-15 |
香港仔中心 海龍閣 N座 |
$600萬 |
666呎|572呎 |
@$9,009/呎|@$10,490/呎 |
| 2026-03-30 |
香港仔中心 第01期 (E-J座) |
$215萬 |
--呎|--呎 |
@$9,009/呎|@$10,490/呎 |
| 2026-03-26 |
香港仔中心 海天閣 M座 |
$500萬 |
526呎|--呎 |
@$9,506/呎|@$10,490/呎 |
| 2026-03-26 |
香港仔中心 美豐閣 R座 |
$730萬 |
817呎|670呎 |
@$8,935/呎|@$10,896/呎 |
| 2026-03-19 |
香港仔中心 海珍閣 A座 |
$580萬 |
666呎|572呎 |
@$8,709/呎|@$10,140/呎 |
| 2026-03-18 |
香港仔中心 美豐閣 R座 |
$730萬 |
817呎|670呎 |
@$8,935/呎|@$10,896/呎 |
| 更新日期:2026-02-28 | 物業編號:A001441 |
| 用途: |
住宅 |
|
|
| 面積: |
668呎 建築 @$9,731/呎售
559呎 實用 @$11,628/呎售
|
| 間隔: |
3房2廳 |
| 景觀: |
東北遠景 |
| 備註: |
連租約 |
聯絡電話
最近相關成交
| 日期 |
地址 |
成交價($) |
面積(建|實) |
呎價(建|實) |
| 2026-05-08 |
香港仔中心 海晶閣 K座 |
$642萬 |
666呎|572呎 |
@$9,640/呎|@$11,224/呎 |
| 2026-04-30 |
香港仔中心 美輝閣 Q座 |
$875萬 |
803呎|662呎 |
@$10,897/呎|@$13,218/呎 |
| 2026-04-24 |
香港仔中心 海晶閣 K座 |
$508萬 |
526呎|432呎 |
@$9,658/呎|@$11,759/呎 |
| 2026-04-17 |
香港仔中心 海珍閣 A座 |
$543萬 |
529呎|438呎 |
@$10,265/呎|@$12,397/呎 |
| 2026-04-15 |
香港仔中心 海龍閣 N座 |
$600萬 |
666呎|572呎 |
@$9,009/呎|@$10,490/呎 |
| 2026-03-30 |
香港仔中心 第01期 (E-J座) |
$215萬 |
--呎|--呎 |
@$9,009/呎|@$10,490/呎 |
| 2026-03-26 |
香港仔中心 海天閣 M座 |
$500萬 |
526呎|--呎 |
@$9,506/呎|@$10,490/呎 |
| 2026-03-26 |
香港仔中心 美豐閣 R座 |
$730萬 |
817呎|670呎 |
@$8,935/呎|@$10,896/呎 |
| 2026-03-19 |
香港仔中心 海珍閣 A座 |
$580萬 |
666呎|572呎 |
@$8,709/呎|@$10,140/呎 |
| 2026-03-18 |
香港仔中心 美豐閣 R座 |
$730萬 |
817呎|670呎 |
@$8,935/呎|@$10,896/呎 |
|